Nasıl Bir İş

NASIL BİR İŞ ?
Ev Hanımlarının ve bir işte çalışıpta ek iş yapmak isteyen kadınların TÜRKOBİR Satış Temsilciliği yaparak kendi çevrelerinde Katalog üzerinden İç Giyim, Dış Giyim, Çorap, Tesettür Giyim, Saat, Takı, Çanta, Tv Ürünleri, Kozmetik, Temizlik Ürünleri, Ev Gereçleri ve Ev Yaşam Ürünleri gibi daha burada sayamayacağımız yüzlerce çeşit ürünün satışını yaparak ayda 4.000 TL'ye kadar kazanç sağladıkları ve belli bir seviyeye ulaştıklarında Sgk'lı olarak çalışabildikleri Network sistemidir.


İŞE NASIL BAŞLAYACAĞIM?
1- İşe başlamak için öncelikle ailenizin ve kendinizin kullanabileceği ürünlerden sipariş veriniz. Satış kataloğunu siparişinizle birlikte ücretsiz gönderiyoruz.

2- Ürün siparişi vermeden sadece katalog sipariş edebilirsiniz (kargo dahil 16 TL'dir.) Ancak işe ürün sipariş ederek başlarsanız hem katalog size ücretsiz gelmiş olur hemde çevrenize katalogdan satacağınız ürünlerin kalitesini önceden görmüş olursunuz.

SATIŞ KATALOĞU NE İŞE YARIYOR?
Satış Kataloğumuz; sizin satış yapıp para kazanabilmeniz için elinizde bir sermaye niteliğindedir. Özet olarak evinizde açılan bir AVM gibidir. Bu Katalog sayesinde AVM'lerin dahi satamadığı çok geniş bir ürün yelpazesini satma imkanı bulacaksınız.

AYLIK KAZANCIM NE OLUR?
TÜRKOBİR Satış Temsilcisi Olduğunuzda İki Şekilde Kazanç Sağlıyorsunuz:

Birinci Kazancınız, Kendi Satışlarınız dan elde edeceğiniz kazançlardır. Kampanya dönemlerine göre %30 ile %60 arası değişmektedir. Katalog üzerinde ürünlerin Perakende satış fiyatları yazılıdır. Siz bu fiyatlardan satıyorsunuz. Ancak siparişlerinizi biz size gönderirken Temsilci alış fiyatlarından gönderiyoruz. Yani katalog üzerindeki fiyatların %30 ile %60 daha aşağısına gönderiyoruz ve böylece siz ortalama %50’lik bir kar elde etmiş oluyorsunuz.
Örnek olarak Katalog'da satış fiyatı 20 TL olan bir ürünün size geliş fiyatı 14 TL'dir.

İkinci Kazancınız, Alt üyelerinizin satışlarından elde edeceğiniz kazançlardır. Çevrenizde sizin gibi bu işi yapacak kişiler bulup onları sisteme kaydettiğinizde bu kişiler sizin Birinci Kademe alt üyeniz oluyor ve yaptıkları satışlardan %5 prim alıyorsunuz. Sizin kaydettiğiniz bu kişilerde kendilerine alt üye kaydetmeye başladıklarında bunlarda sizin İkinci kademe alt üyeniz oluyor ve satışlarından da %4 prim alıyorsunuz.  Sizin Kaydettiğiniz Üyeler, Üyelerinizin ve Üyelerinizin Üyelerinin kaydettiği üyeler şeklinde aşağıya doğru 5 kademeye kadar devam eden %15 oranında Alt Üye Satış Primi kazanıyorsunuz.

KİME SATACAĞIM?
Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşterinizdir.
Komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes…
Sabit bir işte çalışıyorsanız; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız…

Özellikle iç giyim ve çorap her insanın en temel ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli uygun fiyatlı ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en mühimi de cebinizi şenlendirecek.

NE KADAR SÜREDE SGK'LI OLURUM?
Aktif Üye Sayınız 100'e Ulaştığında SGK'lı olarak çalışmayı hak kazanıyorsunuz.

TÜRKOBİR | Türkiye Kobiler Birliği
Ticaret Sicil No: 17654-5

ANASAYFAYA DÖN

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4